TUBE PVC CRISTAL Ø170H150MM SOCLE BLANC
Référence : PL03274
Crystal PVC Tubes + White Thermoplastic Base
Dimensions: Ø 170 x H 150mm - usable diameter 154mm / usable height 140mm